USA, Lyžovanie - Aspen

Späť

Keď sa povie Aspen, každý si hneď predstaví americký raj pre lyžiarov plný celebrít. Hollywoodske hviezdy filmového či speváckeho neba každoročne prilietajú na súkromných lietadlách a užívajú si v odľahlých súkromných vilách tradičnú zimnú dovolenku. Zažite aj Vy atmosféru Aspenu. 

Malebná príroda, viac ako dvesto kilometrov zjazdoviek v štyroch centrách Aspenu ponúkajú nezabudnuteľnú dovolenku: Aspen Mountain - sú známe po celom svete tradičnou lyžovačkou, ktorej história siaha najďalej spomedzi rekračných stredísk, Aspen Highlands - sú vyhlásené strmým terénom, určený pre náročných lyžiarov, Buttermilk - je určené predovšetkým pre rodinné lyžovanie a začiatočníkov, ponúka nenáročné zjazdovky, Snowmass - je najväčším strediskom Aspenu. Všetky lyžiarske strediská ponúkajú špičkové svahy, rýchle lanovky, kávu a čaj a dokonca komfort lyžiarov nájdete pri každej lanovke.

Miesto ubytovania: 730 East Durant Avenue, Aspen CO 81611.

Ponúkaný apartmán pozostáva z 2 spálne, 2 kúpelni, z priestrannej obývačky s krbom a ponúka rozprávkový výhľad na Aspen. K dispozícií je aj kuchyňa.

Uvedená cena zahŕňa: cenu letenky, ubytovanie v apartmáne pre 6 osôb na 7 noci, a prenájom auta.

990 €