Členstvo

Kto môže byť členom „Exit Travel“ ?

Hocikto, kto rád využíva služby cestovnej kancelárie Exit Travel Club.

Členstvo v cestovnej kancelárie Exit Travel. Čo to znamená?

Je to jednoduché. Vy sa stanete našim členom už pri prvej ceste. Z každej u nás zakúpenej dovolenky, letenky, autobusových lístkov, vstupeniek, cestovného poistenia alebo z ďalších doplniek Vám zo zaplatenej sumy 1 %  pripíšeme, ktorú pri nasledujúcej dovolenke môžeme započítať, alebo môžete body zbierať aj naďalej, alebo ju môžete poskytnúť aj Vašim blízkym.

(napríklad: za dovolenku zaplatíte 1.500  a my Vám pripíšeme 15 klubových bodov. Na ďalšej dovolenke Vy zaplatíte o 15  menej, keď tieto klubové body využiete. Zároveň získate aj klubové body z ďalšej dovolenky... od tohto momentu Vy cestujete s nami vždy výhodne.)

Ako viem zistiť sumu mojich klubových bodov?

Sumu Vašich nazbieraných klubových bodov môžete hocikedy zistiť priamo v cestovnej kancelárie, alebo aj telefonicky, a ako alternatívne riešenie ponúkame aj vyúčtovanie Vašich klubových bodov na začiatku každého roka.

Môže sa stať, že sa vyskytne nejaká technická chyba, a pre klienta nie je možný dobropis klubových bodov. V tomto prípade ponúkame možnosť následného zaúčtovania získaných klubových bodov, na základe nejakého vystaveného dokladu zo strany Exit Travel Club.